Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie - Terminy kwalifikacji

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie


czcionka mniejsza czcionka normalna czcionka większa
Terminy kwalifikacji

18 Batalion Powietrznodesantowy BIELSKO BIAŁA

43 – 300 Bielsko Biała ul. Bardowskiego 3

tel.: 261-123-432, 261-123-241

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach: 21, 06,20.09; 04,18.10; 08,22.11; 06,20.12

 

6 Batalion Powietrznodesantowy GLIWICE

44 – 121 Gliwice, ul. Andersa  47

tel.: 261-111-726, 261-111-714

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:  05,12.09; 03,10.10; 07,14.11; 05,12.12

 

16 Batalion Powietrznodesantowy KRAKÓW

30 – 901 Kraków ul. Wrocławska 82

tel.: 261-134-602, 261-134-551

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach:  11,25.09; 09.10; 13.11; 11.12.

 

6 Batalion Dowodzenia KRAKÓW

30 – 901 Kraków, ul. Ułanów 43

tel.: 261-135-534, 261-135-532

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 830,
w dniach:  03.07; 28.08; 18.09; 16.10; 06.11; 04.12

 

6 Batalion Logistyczny KRAKÓW

30 – 901 Kraków, ul. Głowackiego  11

tel.: 261-134-014, 261-134-022

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach: 12.09; 10.10; 07.11;12.12

 

 

 

 

 

OŚRODEK ROZPOZNANIA OBRAZOWEGO
BIAŁOBRZEGI
garnizon ZEGRZE

05 – 127 Białobrzegi ul. Osiedle Wojskowe 9 3

tel.: 261-887-372

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniu …

 

9 Batalion Dowodzenia BIAŁOBRZEGI

05 – 127 Białobrzegi ul. Osiedle Wojskowe 9 3

tel.: 261-887-517

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniu …

 

1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej BIAŁYSTOK

15 – 601 Białystok ul. Kawaleryjska 70

tel.: 261-398-691

postępowanie kwalifikacyjne  prowadzone jest o godz. 900

w …

 

23 Śląski Pułk Artylerii BOLESŁAWIEC

59 – 700 Bolesławiec al. Wojska Polskiego 54

tel.: 261-646-608

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800

w każdą ŚRODĘ miesiąca

 

9 Brygada Kawalerii Pancernej BRANIEWO

14 – 500 Braniewo ul. Sikorskiego

tel.: 261-315-273, 261-315-007

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w każdy WTOREK miesiąca

 

1 pułk saperów BRZEG

49 – 300  Brzeg ul. Sikorskiego 6

tel.: 261-637-214,

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w ...

 

8 KUJAWSKO-POMORSKIA BRYGADA
OBRONY TERYTORIALNEJ BYDGOSZCZ

85 – 915 Bydgoszcz ul. Warszawska 10

tel.: 261-415-510

rozmowy kadrowe z ochotnikami realizowane
są po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie

 

15 Brygada Zmechanizowana GIŻYCKO

11 – 500 Giżycko Al. Wojska Polskiego 21

tel.: 261-335-255

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w każdy PONIEDZIAŁEK  miesiąca

 

15 pułk przeciwlotniczy GOŁDAP

19 – 500 Gołdap ul. Partyzantów 33

tel.: 261-336-244

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 1000
w każdy PONIEDZIAŁEK miesiąca

 

1 Ośrodek Radioelektryczny GRÓJEC

05 – 600 Grójec, ul. Lewiczyńska 3

tel.: 261-513-441, 261-513-461

postępowanie kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej i NSR prowadzone jest o godz. 800

w dniu 26.06.2018 r.

 

2 Pułk Inżynieryjny INOWROCŁAW

88 – 100 Inowrocław ul. – BRAK

tel.: 261-436-223; 261-436-225

postępowanie kwalifikacyjne w prowadzone jest o godz. 800

w …

 

3 Batalion Radiotechniczny INOWROCŁAW

88 – 100 Inowrocław ul. – BRAK

tel.: 261-436-223; 261-436-225

postępowanie kwalifikacyjne w korpusie oficerów
i podoficerów  prowadzone jest o godz. 800

w każdy WTOREK miesiąca

 

22 Batalion Piechoty Górskiej KŁODZKO

57 – 300 Kłodzko al. Walecznych 59

tel.: 261-647-213

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w …

 

 

 

6 Batalion Logistyczny KOMPRACHCICE

46 – 070 Komprachcice ul. Ochodzka  5

tel.: 261-621-310

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800  
w

 

8 Baza Lotnictwa Transportowego KRAKÓW – BALICE

30 – 901 Kraków – Balice ul. kpt. M. Medweckiego 10

tel.: 261-136-155

postępowanie kwalifikacyjne  prowadzone jest o godz. 700

w …

 

2 Centrum Koordynacji Operacji Powietrznych KRAKÓW

30 – 901 Kraków, ul. Rakowicka 29

tel.: 261-131-433

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800,
w …

 

1 Batalion Kawalerii Powietrznej LEŹNICA WIELKA

98 – 043 Leźnica Wielka ul. – BRAK

tel.: 261-168-214

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 900

w …

 

22 Baza Lotnictwa Taktycznego MALBORK

82 – 200 Malbork ul. 17-go Marca 20

tel.: 261-536-742

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 830,
w …

 

17 Brygada Zmechanizowana MIĘDZYRZECZ

66 – 301 Międzyrzecz ul. Wojska Polskiego 17

tel.: 261-674-265, 261-674-266

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800,
w każdy WTOREK miesiąca

 

Powietrzna Jednostka Ewakuacji Medycznej

NOWY GLINNIK

97 – 217 Nowy Glinnik poczta Lubochnia ul. – BRAK

tel. 261-167-509

rozmowy kadrowe z ochotnikami realizowane
są po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie

 

10 Brygada Logistyczna OPOLE

45 – 820 Opole ul. Domańskiego 68

tel. BRAK

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

15 Batalion Saperów ORZYSZ 

12 – 250 Orzysz ul. Wojska Polskiego 33

tel.: 261-331-308

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

 

 

 

 

5 Batalion Strzelców Podhalańskich PRZEMYŚL

37 – 700 Przemyśl ul. 29 Listopada 1

tel.: 261-171-309

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

3 Batalion Radiotechniczny SANDOMIERZ

27 – 600 Sandomierz ul. Mickiewicza 38

tel.: 261-514-501

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

15 Brygada Wsparcia Dowodzenia SIERADZ

98 – 200 Sieradz ul. Wojska Polskiego 78

tel.: 261-611-525, 261-611-464

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w dniu 26.09.2018 r.

 

7 Brygada Obrony Wybrzeża SŁUPSK

76 – 200 Słupsk ul. Bohaterów Westerplatte

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

38 Dywizjon Zabezpieczenia OP SOCHACZEW

96 – 500 Sochaczew ul. – BRAK

tel.: 216-529-626; 261-529-625; 261-529-627

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

6 Batalion Chemiczny ŚREM

63 – 100 Śrem ul. Sikorskiego 2

tel.: 261-524-651

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

6 Batalion Dowodzenia ŚREM

63 – 100 Śrem ul. Sikorskiego 2

tel.: 261-524-711

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

10 Brygada Kawalerii Pancernej ŚWIĘTOSZÓW

59 – 726 Świętoszów ul. Sztabowa 1

tel.: 261-686-241

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w co drugi CZWARTEK miesiąca

 

2 Dywizjon Okrętów Transportowo-Minowych ŚWINOUJŚCIE

72 – 600 Świnoujście ul. Steyera 28

tel.: 261-242-617, 261-242-208

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

5 pułk artylerii SULECHÓW

66 – 100 Sulechów ul. Wojska Polskiego 1

tel.: 216-569-644

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800,
w …

 

12 Brygada Zmechanizowana SZCZECIN

70 – 904 Szczecin Al. Wojska Polskiego 250

tel.: 261-455-356

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800,
w każdy WTOREK miesiąca

wolne stanowiska na kierowców kat.: C, C+E

 

5 Pułk Inżynieryjny SZCZECIN PODJUCHY

70 – 727 Szczecin Al. Metalowa 39

tel.: 261-454-788

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800,
w każdą ŚRODĘ miesiąca

 

5 Pułk Chemiczny TARNOWSKIE GÓRY

42 – 600 Tarnowskie Góry ul. Opolska 36

tel.: 261-147-510

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

25 Batalion Dowodzenia TOMASZÓW MAZOWIECKI

97 – 200 Tomaszów Mazowiecki ul. Piłsudskiego 72

tel.: 261-167-812

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 740

w …

 

7 Batalion Kawalerii Powietrznej
TOMASZÓW MAZOWIECKI

97 – 200 Tomaszów Mazowiecki ul. Piłsudskiego 72

tel.: 261-167-714

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 830

3.08; 31.08.2018

 

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy USTKA

76 – 271 Ustka Osiedle Lędowo 1N

tel.: 261-231-510, 261-231-210

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

100 Batalion Łączności WAŁCZ

78 – 600 Wałcz ul. Kościuszki 24

tel.: 261-812-344, 261-812-109

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego WARSZAWA

00 – 909 Warszawa ul. Franciszka Hynka 2

tel.: 261-848-731

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone będzie o godz. 800
w dniach: 14.06; 12.07; 16.08; 13.09; 11.10; 15.11; 13.12

 

1 Brygada Pancerna WARSZAWA-WESOŁA

05 – 075 Warszawa ul. Okuniewska 1

tel. 261-812-108, 261-812-304

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w dniach: 06 i 21.08.2018 r.

 

31 Batalion radiotechniczny WROCŁAW

50 – 984 Wrocław ul. Graniczna 13

tel. 261-669-921, 261-669-969

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

11 Pułk Artylerii WĘGORZEWO

11 – 600 Węgorzewo ul. gen. J. Bema 7

tel.; 261-337-132

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 730

w każdą ŚRODĘ miesiąca

 

3 Batalion Zmechanizowany ZAMOŚĆ

22 – 400 Zamość ul. Piłsudskiego 36

tel. 261-181-307

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 800

w …

 

34 Brygada Kawalerii Pancernej ŻAGAŃ

68 – 101 Żagań ul. Szosa Żarska

tel. 261-688-984

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 700

w każdą ŚRODĘ miesiąca

(wolne etaty dla oficerów / ppor. por./ po sł. przygotowawczej

w SW38A01, 38B05, 38T03)

 

11 Batalion Dowodzenia ŻAGAŃ

68 – 101 Żagań ul. Szosa Żarska

tel. 261-688-360, 261-688-364

postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest o godz. 0745

w każdy CZWARTEK miesiąca

 

 

 

 

 

JEDNOSTKA WOJSKOWA AGAT
44 – 121 Gliwice ul. Andersa 47

tel.:  261-111-313
pierwszy etap
to złożenie (wysłanie) wypełnionej ankiety do JW. dostępnej na stronie internetowej JW. www.agat.wp.mil.pl.;
drugi etap to telefon z JW do kandydata z informacją o terminie egzaminu ze sprawności fizycznej;
kolejny etap
zgodnie z informacja z JW;

    
pdf

Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie
Kościuszki 32
42-500 Będzin
tel. 261124608
fax. 261124607
wkubedzin@ron.mil.pl